Aktuální koncerty

Pavel Šporcl

26.6.2018 od 19:30

Dvořákova síň Rudolfina


  • Franz Schubert Předehra v Italském slohu D dur
  • Max Bruch Koncert pro housle a orchestr g moll
  • Franz Schubert Symfonie č. 5 B dur

  • Sólista: Pavel Šporcl housle
  • Dirigent: Vojtěch Spurný


Vstup zdarma

Koncert ke 100. výročí založení Československé republiky

26.8.2018 od 17:00

Valdštejnská zahrada, Praha


  • Bedřich Smetana Prodaná nevěsta, předehra k opeře
  • Leoš Janáček Lašské tance – výběr
  • Bedřich Smetana Šárka
  • Antonín Dvořák Slovanské tance – výběr
  • Alexander Moyzes Tance z Pohronia – výběr

  • Dirigent: Vojtěch Spurný


Ivan Ženatý – 3500. koncert Pražského komorního orchestru

16.10.2018 od 19:30

Dvořákova síň Rudolfina


  • Antonín Rejcha Předehra C dur
  • Wolfgang Amadeus Mozart Symfonie č. 41 C dur „Jupiter“
  • Ludwig van Beethoven Koncert pro housle a orchestr D dur

  • Ivan Ženatý housle
  • Leoš Čepický koncertní mistr


Alžběta Vlčková

7.11.2018 od 19:30

koncertní síň Šimona a Judy


  • Antonio Vivaldi Sinfonia pro smyčce G dur
  • Antonio Vivaldi Koncert G dur pro violoncello a smyčce RV 413
  • Fritz Kreisler Koncert C dur pro housle a smyčce ve stylu A. Vivaldiho
  • Franz Schubert Rondo A dur pro housle a smyčce
  • Franz Schubert Sonáta A dur Arpeggione pro violoncello a smyčce

  • Alžběta Vlčková violoncello
  • Leoš Čepický housle, koncertní mistr


Koncert pro Občanské sdružení Prader-Willi syndrom

15.11.2018 od 19:30

koncertní síň Šimona a Judy


  • Wolfgang Amadeus Mozart Divertimento D dur
  • Antonio Vivaldi Koncert pro kytaru a smyčce
  • Antonio Vivaldi Koncert pro harfu a smyčce
  • Georg Friedrich Händel Dvojkoncert pro harfu, kytaru a smyčce
  • Antonín Dvořák Dva valčíky

  • Kateřina Englichová harfa
  • Lubomír Brabec kytara
  • Leoš Čepický koncertní mistr


Adam Skoumal

5.12.2018 od 19:30

koncertní síň Šimona a Judy


  • Johann Sebastian Bach Koncert pro klavír a orchestr d moll, BWV 1052
  • Adam Skoumal Koncert č. 2 pro klavír a smyčce
  • Antonín Dvořák Serenáda pro smyčce E dur

  • Adam Skoumal klavír
  • Matouš Pěruška koncertní mistr


Jan Vobořil

23.1.2019 od 19:30

koncertní síň Šimona a Judy


  • Wolfgang Amadeus Mozart Divertimento B dur
  • Wolfgang Amadeus Mozart Koncert pro lesní roh a orchestr č. 4 Es dur
  • Wolfgang Amadeus Mozart Adagio a fuga c moll
  • Wolfgang Amadeus Mozart Symfonie č 29 A dur

  • Jan Vobořil lesní roh


Vladimír Bukač

19.2.2019 od 19:30

koncertní síň Šimona a Judy


  • Alfred Schnittke Suita ve starém stylu
  • Johann Christian Bach Koncert c moll pro violu a smyčce
  • Johann Nepomuk Hummel Fantasie pro violu a smyčce
  • Felix Mendelssohn-Bartholdy Smyčcová symfonie č. 10 h moll

  • Vladimír Bukač viola
  • Leoš Čepický koncertní mistr


Ivan Klánský

19.3.2019 od 19:30

Dvořákova síň Rudolfina


  • Ludwig van Beethoven Proměny Prométheovy, předehra
  • Wolfgang Amadeus Mozart Koncert pro klavír a orchestr č. 20 d moll
  • Joseph Haydn Symfonie č. 94 G dur „S úderem kotlů“

  • Ivan Klánský klavír
  • Leoš Čepický koncertní mistr


Ludmila Peterková

10.4.2019 od 19:30

koncertní síň Šimona a Judy


  • Wolfgang Amadeus Mozart Smyčcový kvartet č. 15 d moll
  • Ondřej Kukal Clarinettino
  • Wolfgang Amadeus Mozart Klarinetový kvintet A dur

  • Ludmila Peterková klarinet
  • Bennewitzovo kvarteto


Leoš Čepický

24.4.2019 od 19:30

koncertní síň Šimona a Judy


  • Carl Stamitz Orchestrální kvartet Es dur
  • Wolfgang Amadeus Mozart Malá noční hudba
  • Ottorino Respighi Antické tance, suita č. 3
  • Leoš Janáček Suita pro smyčce

  • Leoš Čepický koncertní mistr


Jiří Bárta

18.6.2019 od 19:30

Dvořákova síň Rudolfina


  • Lukáš Hurník The Walls of Prague – světová premiéra
  • Camille Saint Saëns Koncert pro violoncello a orchestr
  • Franz Schubert Symfonie č. 1 C dur

  • Jiří Bárta violoncello
  • Jiří Rožeň dirigent


Štefan Kocán

24.6.2019 od 19:30

Dvořákova síň Rudolfina


  • Wolfgang Amadeus Mozart
  • Gioacchino Rossini Výběr předeher a árií

  • Štefan Kocán bas
  • Vojtěch Spurný dirigent