Zrušený koncert

Za Vaše vstupenky Vám nabízíme vouchery v plné hodnotě ceny vstupenky, které jsou platné do konce června 2022 (tedy i na příští sezónu Pražského komorního orchestru). Peníze za vstupenky vracíme podle zákona č. 247/2020 Sb. pouze osobám, které patří do ohrožené skupiny (držitel/držitelka průkazu osoby se zdravotním postižením, osoba vedená v evidenci úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání, osoba těhotná, osoba čerpající mateřskou nebo rodičovskou dovolenou, osoba starší 65 let, osamělý rodič pečující o nezaopatřené dítě).

Tento koncert bude nahrazen formou streamu, který budete moci sledovat v přímém přenosu prostřednictvím facebookové stránky PKO (https://www.facebook.com/PKOPrazskyKomorniOrchestr) a webové stránky YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCIicenb7trjSdVNpdUlZqjA) na kanálu Prague Chamber Orchestra. O přesném datumu koncertu Vás budeme informovat, koncert se uskuteční do Vánoc.

Velice se omlouváme za komplikace a děkujeme za pochopení a Vaši podporu.

S žádostí o vouchery či vrácení peněz nás, prosím, kontaktujte na emailové adrese vstupenky@pko.cz, ideálně rovnou s naskenovanými, nafocenými či přeposlanými vstupenkami. V případě žádosti o vrácení peněz i s vyplněný Čestný prohlášeným, které si můžete stáhnout na úvodní stránce webu Pražského komorního orchestru.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat rovněž na emailové adrese vstupenky@pko.cz.

Vážení a milí abonenti, vážení diváci, pevně věříme, že již brzy pro Vás budeme moci zase hrát a že se s Vámi budeme moci podělit o radost z hudby v koncertních sálech.

Děkujeme za podporu,

Váš Pražský komorní orchestr