Kompenzace-Covid-19

Dle zákona č. 247/2020 Sb. vydáváme za zrušené koncerty vouchery, jako náhradu za vstupenky, a to s platností do konce sezony 2021/22 tedy do 30. června 2022. Prosíme, všechny žádosti o vouchery a případné dotazy směřujte na náš email vstupenky@pko.cz.
Pražský komorní orchestr nabízí kompenzaci za vstupné za neodehrané koncerty, nárok na vrácení vstupného mají chráněné osoby dle zákona č. 247/2020 Sb. § 5 čl.3.
V případě, že patříte do chráněné skupiny, které vstupné dle zákona vracíme, vyplňte, prosím, a podepište čestné prohlášení, kde označíte, do které skupiny chráněných osob patříte a po té Vám zprostředkujeme navrácení částky za vstupné.

Stáhnout čestné prohlášení

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte přes email vstupenky@pko.cz.

Od samotného počátku pandemie zaznamenáváme velkou vlnu solidarity od našich abonentů, mecenášů i držitelů jednotlivých vstupenek. V tuto chvíli drtivá většina posluchačů peníze zpět nechtěla. Za tuto pomoc a solidaritu jsme velmi vděční, moc si toho vážíme a děkujeme vám, že na nás myslíte. Pražský komorní orchestr se vlivem této smutné situace dostane do nelehké finanční situace. Pokud byste i Vy chtěli podpořit Pražský komorní orchestr, máte několik možností:

  • Vzdát se nároku na vrácení peněz za zakoupené jednotlivé vstupenky (či poměrnou částku z abonmá). U nákupu vstupenek on-line (přes web), nám prosím napište na email vstupenky@pko.cz.
  • Věnovat nám přímo libovolnou finanční částku a stát se naším podporovatelem – jedná se o dar, položku odečitatelnou z daní (za Vaši podporu v této situaci Vám nabídneme za zvýhodněných podmínek abonmá na příští sezonu). Prosím kontaktujte nás na email vstupenky@pko.cz.
  • Stát se členem Mecenášského klubu PKO a podporovat Pražský komorní orchestr dlouhodobě. www.pko.cz/mkpko/

Děkujeme vám za pochopení a těšíme se na vás v příští sezóně.
Váš Pražský komorní orchestr